AN UNBIASED VIEW OF UCUZ VDS

An Unbiased View of ucuz vds

An Unbiased View of ucuz vds

Blog Article

Home windows işletim sistemi kurulu bayi web hosting paketimiz ile sitelerinizin tamamını barındırabilir aynı zamanda Home windows web hosting paketleri satabilirsiniz.

En ucuz VDS paketleri olmasının yanı sıra hedeflerinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz paketi de tercih edebilirsiniz.

VMware Teknolojisi Sayesinde kaynaklarınız yazılımsal değil! Donanımsal olarak verilmektedir. Bu sayede kaynaklarınız tamamen izole bir şekilde çalışırken performansınızı etkileyebilecek farklı durumlardan korunmuş olursunuz

Bu esneklik, işletmelerin piyasa koşullarına daha hızlı adapte olmalarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmelerini sağlar. Sonuç olarak, VDS sunucu kiralama, işletmeler için sadece bir maliyet kalemi değil, aynı zamanda rekabet avantajı ve stratejik bir yatırım olarak görülmelidir.

Daha güçlü ve daha yüksek performans yeni nesil VDS alt yapısının yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

World-wide-web sitenizi internet hosting yerine VDS sunucu üzerinde barındırma kararı aldıysanız, PratikSunucum VDS sunucu hizmetlerini bu iş için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sunucuya kurmak isteyebileceğiniz CWP, Cpanel ve Plesk gibi hosting kontrol panellerini yalnızca tek tık ile kurabilirsiniz.

Sunucularınız nerede bulunuyor ? Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Telehouse verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.

Cloud yapısında yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansla depolama altyapısı da sağlanır. Altyapımızı her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güncellemeye devam etmekteyiz. Amacımız kusursuz bir alt yapı ile müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

NVME ve SSD altyapısına sahip yüksek erişebilirlik sunan Windows Vds ve Linux Vds olmak üzere farklı işletim sistemlerine sahip, dünyanın farklı ülkelerinden lokasyon sunabildiğimiz SSD VDS sunucu paketlerimizi en ucuz fiyatlarla vds server kirala.

Projeniz hakkında karar verip bütçe hazırlığını yaptıktan sonra sunucu kiralayacağınız firma hakkında bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz bu araştırmayı formları ve firma hakkındaki yazılara okuyarak yapabilirsiniz. Ama bu yazıların tamamının doğru olmadığını bilmelisiniz. Firmanın referanslarına bakın yapabiliyor iseniz referanslarda buluna firmalar ile iletişime geçip onlardan bilgi alabilirsiniz.

You can electronic mail the positioning owner to let them know you have been blocked. You should involve Everything you ended up undertaking when this website page came up along with the Cloudflare Ray ID observed at the bottom of this website page.

Sunucularımızda kullanmış olduğumuz SSD diskler typical disklere oranla oldukça yüksek hızlara sahiptir. Kurumsal projeleriniz için SSD gibi yüksek hızlara sahip disk kullanmak projenizdeki alınan verimi oldukça arttırır.

Paylaşımlı sunucuların aksine VDS sunucularda nodlarda sorun yaşanması halinde otomatik olarak başka bir nod devreye girer. Bu da sitenizin erişiminin her ucuz vds zaman aktif olmasını sağlar.

Ulaşmış olduğunuz bu internet site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır.

Report this page